Jump to content

Welcome to FAIRSIDE Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

BISTRITA.FAIRSIDE.RO [CAMPANIE FREE] + CAUT 1 FONDATOR

• This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

Colo

Colo

New Member

• Power Member
  • Pip
  • 6 posts

Nume real: Şerbănoiu Radu

Nick: Colo

Vârsta: 15 ani

Contact (steam): Nu mai am CS16 deoarece m-am lăsat o perioadă din principalul motiv că am fost plecat din România şi l-am vândut, dar acum m-am intors şi m-am reapucat de CS, dar oricum in viitorul apropiat imi voi cumpăra iar CS pe steam

Grad dorit: Din câte m-am informat Sergent sau Maior nu aş dori un grad exagerat

Poţi dona?: Depinde, sunt momente in care pot dona şi momente in care nu pot, dar nu pot dona sume imense

Vad^SuNeT

Vad^SuNeT

Advanced Member

• Power Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 253 posts

Nume real: Şerbănoiu Radu

Nick: Colo

Vârsta: 15 ani

Contact (steam): Nu mai am CS16 deoarece m-am lăsat o perioadă din principalul motiv că am fost plecat din România şi l-am vândut, dar acum m-am intors şi m-am reapucat de CS, dar oricum in viitorul apropiat imi voi cumpăra iar CS pe steam

Grad dorit: Din câte m-am informat Sergent sau Maior nu aş dori un grad exagerat

Poţi dona?: Depinde, sunt momente in care pot dona şi momente in care nu pot, dar nu pot dona sume imense

Acceptat nick si pw PM forum TE astept tS3 ON 

morarlaurentiu

morarlaurentiu

New Member

• Members
  • Pip
  • 2 posts

• Oferta: Krond
  • Mod: Clasic
  • Numar sloturi: 32
  • DNS:  Bistrita.Fairside.RO 
  • Caut: STAFF / Ajutor financiar.
  • Ofer: Tot ce este nevoie.

9x_D8_Yu_F.gif Atentie :

Caut manageri si owneri , serverul va fi platit de mine lunar. Am nevoie de un fondator care sa fie sprijinit de ceilalti manageri / owneri cu activitate si implicare pe server. 

De asemenea, caut si admini capabili !

9x_D8_Yu_F.gif MODEL DE CERERE :

Nume real:Laurentiu

Nick:Don't you see me ?

Varsta:16

Contact (Steam):Laur

Grad dorit:Sa pot sa dau ban.

Poti dona?:(Donatia nu este obligatorie)Da , dar nu chiar tot timpul ( si depinde cat )

Avem nevoie de sprijin financiar doar pentru boost si admini seriosi,capabili si cat mai maturi. serverul este deschis1!!! te asteptam cu o cerere pe forum sau add Vad^SuNeT pe steam!!! 

morarlaurentiu

morarlaurentiu

New Member

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Nume real:Laurentiu

Nick:Don't you see me ?

Varsta:16

Contact (Steam):Am cs 1.6 pe steam ma puteti contacta la numele Laur

Grad dorit:Sa pot da ban.

Poti dona?:(Donatia nu este obligatorie)Nu