Jump to content

Welcome to FAIRSIDE Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Cerere unban

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

- Lucian ▲

- Lucian ▲

New Member

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Nick: LuciaNNN *

Ip-ul tau: 79.117.53.121

SteamID: STEAM_0:1:126630012

Ora / Data / Mapa: 03:25 / 10.01.2017 / de_dust2

Adminul care ti-a dat ban: Al!n

Motivul: skin

Dovada: 20170110031929_1.jpg

Dragul meu Alin, tin sa iti spun ca acel skin se numeste model ESL, care este permis pe severul unde adminezi dumneata, iti citez din regulament

• Următoarele situații sunt sancționate cu BAN PERMANENT

"2. Folosirea modelelor ESL (T complet rosu - CT complet albastru)"  

Eu le am pe cele pe jumatate, deci banul tau a fost dat incorect. Apreciez ca m-ai trecut in banlist, pentru ca banul sa nu fie considerat abuziv. Ce nu am apucat sa iti spun este ca, vin de la vreo 5 mixuri si eram incalzit , de acolo si scorul meu de 19-1. Pozele ce mi le-ai facut le-ai primit,  atat am avut de zis. 

Astept si eu unban daca se poate.

76561198213525753.png

pIst0laruL

pIst0laruL

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 423 posts

Salut,

Folosirea Esl models ca pe orice alt server este strict interzisa si pe serverul nostru. Sa nu incercam sa pacalim regulamentul prin "portite" pe care consideram ca le gasim noi geaca jucatorului tero este complet rosie (sau poate nu vad eu bine), la fel si geaca jucatorului ct care sta pe lung.

Tu esti un baiat destept si stii prea bine ca este interzis ESL models fie jumate fie intregi :)).

Din partea mea ai o sansa daca joci default, iar la urmatoarea abatere a folosirii ESL models (fie si un pct rosu pe geaca) vei avea permanent - dar vedem ce decid toti colegii.

Cu respect,

pIst0l@ruL[awp]

you will not win 'cause i will not lose.

Al!n

Al!n

Owner Blackdevil

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 525 posts

CONTRA UNBAN. Mai ales ca esti jucator cu experienta , sa vedem ce zic si colegii 

Posted Image

Sting

Sting

Administrator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 617 posts

O sa primesti unban cand o sa schimbi Counter-ul, si un wargods apoi :)

Posted Image
Posted Image
Posted Image

MirceaBorcan

MirceaBorcan

Advanced Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 180 posts

Din moment ce ai experienta si esti oarecum destul de destept sa  intelegi regulamentul nostru, stii bine ca nu poti beneficia pe jumatate albastru si pe jumatate cealalta culoare, facand in acest timp un intreg.
Contra unban si continua sa iti iubesti tara!

SpawN

SpawN

Fondator BLACKDEVIL

• Power Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 263 posts

Cerere respinsa TC

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users