Jump to content

Welcome to FAIRSIDE Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[Sugestii Forum] SDRCâ„¢ [Respins]

(Super-Moderator)

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

sdrc

sdrc

☆ CartierMilitari Network ☆ Moderator ☆

• Power Member
  • PipPipPip
  • 28 posts
  • Location:☆ [MIXArena.FairSide.ro] @Administrator ☆ pwd by ManiaCS ☆

Sugestia mea "suna" cam asa:

Atasarea unor noi sectiuni privind competitii la serverele de MIX & CS:GO & serverele publice existente.. Sectiuni partitii speciale pentru jocuri ce atrag useri noi, intotdeauna sa fim pregatiti cu ceea ce cauta utilizatorul... sectiuni speciale CS:GO / Dota 2 / League of Legends / Metin 2 / GTA V / etc. voi ajuta in mare parte la aceste noi sectiuni daca mi se ofera si posibilitatea cu Super-Moderatorul, mai ales proiectul cu admin-school, modificarea sectiunii MIX si scoala pentru asistenti tehnici forum http://www.fairside....16-servere-mix/

AndreAS

AndreAS

Fondator România.FairSide.ro www.fairside.ro/romania

• Premium
  • PipPipPipPipPipPip
  • 714 posts

Mdah, ar fii ceva! As ajuta si io ! PRO !

GAMECORE

GAMECORE

Asistenta Forum & TS3

• Forum Leaders
  • PipPipPipPipPipPip
  • 662 posts

Sugestia mea "suna" cam asa:

Atasarea unor noi sectiuni privind competitii la serverele de MIX & CS:GO & serverele publice existente.. Sectiuni partitii speciale pentru jocuri ce atrag useri noi, intotdeauna sa fim pregatiti cu ceea ce cauta utilizatorul... sectiuni speciale CS:GO / Dota 2 / League of Legends / Metin 2 / GTA V / etc. voi ajuta in mare parte la aceste noi sectiuni daca mi se ofera si posibilitatea cu Super-Moderatorul, mai ales proiectul cu admin-school, modificarea sectiunii MIX si scoala pentru asistenti tehnici forum http://www.fairside....16-servere-mix/

Ce sectiuni am putea atasa la CS:GO ? Nu se ocupa nimeni de acel server.. Iar de celelalte jocuri nu stiu daca avem destui pasionati pe forum..Ce sectiuni noi propui sa adaugam?

sdrc

sdrc

☆ CartierMilitari Network ☆ Moderator ☆

• Power Member
  • PipPipPip
  • 28 posts
  • Location:☆ [MIXArena.FairSide.ro] @Administrator ☆ pwd by ManiaCS ☆

Se gasesc utilizatori. uite, facem o proba 1-2 luni cu dota / lol si metin sa vezi :)

edit: la CS:GO Arena **** Avizier / News & Updates / General Area / Staff Only / Steam Group / Competitii / Arhiva

GAMECORE

GAMECORE

Asistenta Forum & TS3

• Forum Leaders
  • PipPipPipPipPipPip
  • 662 posts

Si subforumurile astea unde sa le adaug ? La serverul de go nu am cum si nici la cele comunitare pentru ca nu e server pe care sa poti face meciurile respective. Ideal ar fi sa iti creez o sectiune aici : http://www.fairside....orum/71-jocuri/  , unde sa poti posta tutoriale si alte lucruri.

Chestia e ca nici de serverul de go nu se ocupa nimeni si nu avem acces la el.

SoEasy!

SoEasy!

Banned

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 446 posts

Lipsa de activitate.

Tc Respins

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

This topic has been visited by 0 user(s)