Jump to content
Sign in to follow this  
- Lucian â–²

Cerere unban

Recommended Posts

- Lucian â–²    1
Excellent
- Lucian â–²

Nick: LuciaNNN *

Ip-ul tau: 79.117.53.121

SteamID: STEAM_0:1:126630012

Ora / Data / Mapa: 03:25 / 10.01.2017 / de_dust2

Adminul care ti-a dat ban: Al!n

Motivul: skin

Dovada: 20170110031929_1.jpg

Dragul meu Alin, tin sa iti spun ca acel skin se numeste model ESL, care este permis pe severul unde adminezi dumneata, iti citez din regulament

• Următoarele situaÈ›ii sunt sancÈ›ionate cu BAN PERMANENT

"2. Folosirea modelelor ESL (T complet rosu - CT complet albastru)"  

Eu le am pe cele pe jumatate, deci banul tau a fost dat incorect. Apreciez ca m-ai trecut in banlist, pentru ca banul sa nu fie considerat abuziv. Ce nu am apucat sa iti spun este ca, vin de la vreo 5 mixuri si eram incalzit , de acolo si scorul meu de 19-1. Pozele ce mi le-ai facut le-ai primit,  atat am avut de zis. 

Astept si eu unban daca se poate.

pIst0laruL    75
Excellent
pIst0laruL

Salut,

Folosirea Esl models ca pe orice alt server este strict interzisa si pe serverul nostru. Sa nu incercam sa pacalim regulamentul prin "portite" pe care consideram ca le gasim noi geaca jucatorului tero este complet rosie (sau poate nu vad eu bine), la fel si geaca jucatorului ct care sta pe lung.

Tu esti un baiat destept si stii prea bine ca este interzis ESL models fie jumate fie intregi :)).

Din partea mea ai o sansa daca joci default, iar la urmatoarea abatere a folosirii ESL models (fie si un pct rosu pe geaca) vei avea permanent - dar vedem ce decid toti colegii.

Cu respect,

pIst0l@ruL[awp]

MirceaBorcan    9
Excellent
MirceaBorcan

Din moment ce ai experienta si esti oarecum destul de destept sa  intelegi regulamentul nostru, stii bine ca nu poti beneficia pe jumatate albastru si pe jumatate cealalta culoare, facand in acest timp un intreg.
Contra unban si continua sa iti iubesti tara!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this