Jump to content
PoKeMoN

[ACCEPTAT][PokEmoN] - Cerere admin

Recommended Posts

PoKeMoN    2
Excellent
PoKeMoN

# Numele cu care joci :
tt9a4n6u.gif# Steam : Da 
tt9a4n6u.gif# ID Y!M / Skype / Facebook : Nu am Y!M , skype : ionita.marius57 , facebook : Marius Ez
tt9a4n6u.gif# Varsta (Minim 17): 15 ani , da nu este calificativul necesar . Dar pot da dovada de seriozitate , sunt o persoana sincera si se vede clar ca am recunoscut ca nu am varsta corespunzatoare , pot da dovada de o persoana matura .
tt9a4n6u.gif# Oras : Chisinau 
tt9a4n6u.gif# Experienta in amx : Stiu comenzile basic si in general am experienta destula .
tt9a4n6u.gif# Esti de acord cu regulamentul? : Da , e un regulament bine pus la punct .
tt9a4n6u.gif# Cu ce ne poti ajuta : Sunt o persoana care daca primeste ceva bun, rasplateste la fel , pot ajuta server-ul cu diferite chestii folositoare , avea grija ca totul sa fie-n ordine . Mai exact fara playeri care injura , fac amuzament pe alti jucatori , fara hackeri care distrug placerea jocului , de a face mereu ca ambianta de pe server a jucatorilor sa fie placuta . Pot da dovada de o activitate constanta si eficienta, deoarece in 15-16 ore am reusit sa ajung pe locul 3 in [/top15] . 

tt9a4n6u.gif# Poti dona: Depinde prin ce metode . Dar nu cred ca in Moldova unele metode de ``payment`` exista si-n Romania sau invers .

tt9a4n6u.gif# Poti fii prezent la conferintele sfaff-ului pe TeamSpeak3: Depinde de timpul pe care-l am .
tt9a4n6u.gif# Cum te impaci cu forumul : Excelent, e un forum bine aranjat, cu-n design ok .
tt9a4n6u.gif# Link-ul cu orele jucate : http://www.gametracker.com/player/Pokemon/188.213.212.21:27015/

tt9a4n6u.gif# Timpul de adminare pe server: Dimineata / Ziua

AndreAS    375
Excellent
AndreAS

CERERE ACCEPTATA ! Citeste cere 2 regulamente impuse de server (Admini/Jucatori), creeaza-ti un banlist, trimite-mi un pm (mesaj privat) aici pe forum cu nick si parola pentru activarea adminului !

P.S.: Pentru donatii uite ce-ti putem oferii: 

Dupa ce vizualizezi lista, te rog sa-mi dai un PM !

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.