Jump to content
Sign in to follow this  
PØWE®EÐ;x

Cerere unban powered [R]

Recommended Posts

PØWE®EÐ;x    5
Excellent
PØWE®EÐ;x

Nick: POWERED

IP: -

STEAM ID: -

Data / Ora: 19-05-2017 14:10

Adminul care te-a banat: psydece

Dovezi: 

Data viitoare daca tot ai admin foloseste si tu comanda asta amx_tsay pentru ca e respawn si nu ma uit la chat in timp ce ma joc dar un mesaj pe tot ecranul nu ar fi stricat, te-ai cam repezit tu sa ma banezi! ai dovezile mai sus, iar wargodsul nu merge de vreo 1-2 zile adica da eroarea aia, probabil lucreaza la el. Eu am intrat sa-mi fac warm pentru mix, dar de unde cand dai peste unu de-ti strica chefu', vreau sa-ti vad si eu dovada pentru banul dat deoarece ai zis ca am si wall iar daca ai folosit aceasta afirmatie inseamna ca ai o dovada! Multumesc! 

$*Rafy-Austriacu*$    374
Excellent
$*Rafy-Austriacu*$
5 hours ago, PØWE®EÐ;x said:

Nick: POWERED

IP: -

STEAM ID: -

Data / Ora: 19-05-2017 14:10

Adminul care te-a banat: psydece

Dovezi: 

Data viitoare daca tot ai admin foloseste si tu comanda asta amx_tsay pentru ca e respawn si nu ma uit la chat in timp ce ma joc dar un mesaj pe tot ecranul nu ar fi stricat, te-ai cam repezit tu sa ma banezi! ai dovezile mai sus, iar wargodsul nu merge de vreo 1-2 zile adica da eroarea aia, probabil lucreaza la el. Eu am intrat sa-mi fac warm pentru mix, dar de unde cand dai peste unu de-ti strica chefu', vreau sa-ti vad si eu dovada pentru banul dat deoarece ai zis ca am si wall iar daca ai folosit aceasta afirmatie inseamna ca ai o dovada! Multumesc! 

Salut, demoul a fost verificat si ai jucat cu Wall !

Banul ramane ! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this