Jump to content

banda craciun comunitati cs gaming romania

• xSERVER - CHRISTMAS PROJECT

• SCHIMBĂRI FORUM 2018 & REVIZUIRE COMUNITATE
65%

Recommended Posts

Salut!

Exista persoane care pot veni in Bucuresti pentru o intalnire de 30-60 de minute in Aeroportul Otopeni, in data de 2 August 2017 la ora 21:30?

In caz contrar, data de 16 August poate fi o alta alternativa pentru noi, pentru atunci revin in Bucuresti a doua oara, deoarece iau avionul din Aeroport pentru a parasi tara.

- - -

SpawN vine, din cate am inteles pana acum, insa m-am gandit sa intreb si restul echipei in vederea realizarii altui eveniment retras in care sa ne cunoastem mai bine.

Ultima intalnire a fost grozava si chiar m-am bucurat sa cunosc cateva dintre persoanele care au contribuit cu adevarat la dezvoltarea comunitatii noastre.

Echipa administrativa apreciaza si respecta oamenii care au venit data trecuta in capitala sa ne vedem si sa schimbam o vorba in realitate.

Intelegem ca nu toata lumea are posibilitatea sa ajunga la data stabilita de noi.

Voi trece mai jos persoanele care au facut eforturi in vederea prezentarii la intalnirea generala de data trecuta:

• Adelin (JULLY)
  • George (KENKO)
  • Vali (JST RELAX)

Sa nu mai mentionez dinamismul de care am dat dovada in ceea ce priveste locatia, dupa ce am baut cateva bauturi pe acolo. :))

A fost comic. Nici macar nu am stat sa facem poze.

In alta ordine de idei, comunitatea noastra isi va face aparitia si pe YouTube prin oamenii remarcabili care au contribuit la dezvoltare. Avem multe proiecte in curs de derulare.

Va multumim!

aRreNu' :)    96
Excellent
aRreNu' :)

Salut,

Îmi pare rău că nu pot ajunge dar săptămâna viitoare voi pleca în concediu. Data viitoare sper sa pot ajunge și eu. 

JsT_Relax    175
Excellent
JsT_Relax

Salut ! O sa apar si eu pe acolo ;) (sunt liber in acea zi spre norocul meu :P )...Sa speram Cosmine ca de data asta bei si tu o bere ca "bajetii" =)) nu suc :P . Ne auzim pe facebook si sper sa imi dai mai multe detalii in privinta intalnirii <3 Si cred ca o sa ajung si pe data de 16 tinand cont ca ma intorc din concediu :3

Edit : La ce te referi prin comic ? =))

La 28/07/2017 la 3:46, SpawN a spus:

Salut eu vin ne vedem acolo :D

Sigur!

La 28/07/2017 la 5:29, aRreNu' :) a spus:

Salut,

Îmi pare rău că nu pot ajunge dar săptămâna viitoare voi pleca în concediu. Data viitoare sper sa pot ajunge și eu. 

Este in regula! Voi da o fuga pana la Pitesti prin Noiembrie, probabil. Ne mai auzim! :))

Acum 3 ore, JsT_Relax a spus:

Salut ! O sa apar si eu pe acolo ;) (sunt liber in acea zi spre norocul meu :P )...Sa speram Cosmine ca de data asta bei si tu o bere ca "bajetii" =)) nu suc :P . Ne auzim pe facebook si sper sa imi dai mai multe detalii in privinta intalnirii <3 Si cred ca o sa ajung si pe data de 16 tinand cont ca ma intorc din concediu :3

Edit : La ce te referi prin comic ? =))

Detaliile cu privire la intalnire sunt in prima postare din subiectul curent. Nu pot ramane mult pe 2 august, insa pe data de 16 a aceleiasi luni pot sta cam jumatate din zi.

Prefer sa nu beau nici bere, nici suc. Apreciez! :))

JULYY?!    102
Excellent
JULYY?!

In aeroport la 20:30? Hmm... o să imi ia ceva să ajung, avand in vedere că stau in Pantelimon, metru, RATB, chestii, dar văd eu cum fac :D Normal că vin.. :))

Am reanalizat timpul aferent calatoriei cu avionul, dragilor. Ajung pe la 21:45. Partea buna este ca am aflat din timp.

Ramane intalnirea pentru 30 de minute, sau lasam totul pe 16 august?

Tot pe 16 e posibil sa apara si George (KENKO) si alte persoane care fac parte din echipa noastra, din cate am inteles, iar atunci putem ramane cam jumatate din zi.

Posted (edited)

Sunteti grozavi! Abia astept sa ajung! Va tin la curent cu detaliile zborului. Totusi, ora aproximativa la care ajung este 21:15, pentru ca de obicei avionul aterizeaza mai devreme.

Anuntati-ma pe 01/08/2017 daca veniti sigur.

Apreciez mult! Va multumesc!

---

Planul s-a schimbat, cu acordul persoanelor care urmau sa vina la eveniment. Ramane 16 August 2017 ca data oficiala in care sa ne vedem.

Am discutat despre situație cu JULYY?!, Elenna si SpawN, pana acum.

Cei care voiau sa vina azi ar trebui sa-si refaca planurile. Va multumim pentru intelegere!

Edited by HKS
Schimbare plan.

JsT_Relax    175
Excellent
JsT_Relax

Numa cu mine nu ai discutat =))

On 8/1/2017 at 2:25 AM, HKS said:

Sunteti grozavi! Abia astept sa ajung! Va tin la curent cu detaliile zborului. Totusi, ora aproximativa la care ajung este 21:15, pentru ca de obicei avionul aterizeaza mai devreme.

Anuntati-ma pe 01/08/2017 daca veniti sigur.

Apreciez mult! Va multumesc!

---

Planul s-a schimbat, cu acordul persoanelor care urmau sa vina la eveniment. Ramane 16 August 2017 ca data oficiala in care sa ne vedem.

Am discutat despre situație cu JULYY?!, Elenna si SpawN, pana acum.

Cei care voiau sa vina azi ar trebui sa-si refaca planurile. Va multumim pentru intelegere!

OK.

Pe data de 2 august am anulat intalnirea pentru ca nu ar fi fost in regula sa fim doar 3 oameni. In afara de asta, trebuia sa plec si mai devreme din Bucuresti, asa ca am reprogramat pe 16.

Concluzie:

In data de 16 august ne vedem in Bucuresti. Intalnirea va avea loc in jurul orei 12 si vom putea ramane pana la ora 20:00, aproximativ.

De data asta facem ca in luna Mai. Vom avea mai mult timp pentru noi, pentru discutii si pentru distractie.

Locatia s-a stabilit momentan la Restaurant Voievodal Baneasa.

Link Google Maps: https://goo.gl/maps/uwj5BsacrFA2

Cand vom face modificari, voi edita aceasta postare si voi da BUMP la subiect.

Va multumim!

wtf?    13
Excellent
wtf?

Daca nu voi fi plecat la mare in perioada aia incerc sa ajung si eu la restaurant, am pofta de pastrama de oaie cu mamaliguta !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this