Jump to content
Sign in to follow this  
Stendhal ⚠

[Prezentare] Stendhal

Recommended Posts

Stendhal ⚠    6
Excellent
Stendhal ⚠
  • Nume & Prenume: Mirel - Adrian.
  • Nickname: Stendhal.
  • Varsta: 22.
  • Jocuri preferate: Mai multe.
  • Ocupatie: Scârbici.
  • O scurta descriere despre dvs.: N-am una preferata.
  • De unde ai aflat de www.fairside.ro ?: NaDyA
  • Server preferat ( doar din comunitatea fairside ): Blackdevil.Fairsidef.ro 

▪ Bine v-am gasit, sper sa ne înțelegem! Toate cele bune! :)

JULYY?!    90
Excellent
JULYY?!

Salut! / Bună!

Bine ai venit pe FAIRSIDE Romania!
Te așteptăm si pe 
Ts.FAIRSIDE.Ro!

Pentru Informatii - Click Aici 
Pentru serverele noastre de Counter Strike 1.6 - Click Aici 
Ești priceput in GFX / A.E. / P.H / S.A.M.D? Poti face o cerere Designer apasand - Click Aici 
Detii un server de Counter Strike 1.6 / Counter Strike Global Offensive și vrei un Site Web pentru Forum sau orice alt time de server sau ai un Site Web dar nu ai host? - Click Aici - pentru a cumpăra cel mai calitativ HOST pentru Site-uri Web!
Dorești să joci pe serverele comunitătii FAIRSIDE de Counter Strike 1.6? - Click Aici 
Dorești să te alături la un MIX pe serverele de Counter Strike 1.6? Puteti accesa serverul nostru de Ts3 - Ts.FAIRSIDE.Ro -> Sectiunea MIX!
Vrei să detii un server in comunitate și nu găsești sectiunea de Cereri DNS? - Click Aici 
Dorești grad pe serverul de TeamSpeak3? - Click Aici 
Dorești grad pe Forum-ul FAIRSIDE Romania? - Click Aici

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

FAIRSIDE ROMANIA si-a facut aparitia in anul 2016 si reprezinta o Comunitate de Jocuri Online! Datorita faptului ca avem o viziune diferita si nestanjenita asupra lumii Internetului, am decis sa deschidem propria comunitate. Echipa Administrativa este formata din oameni care au jucat in alte comunitati de renume din lume.

Sursa platformei de gazduire

Gazduirea web este asigurata de FAIRTLD SRL. Sistemul puternic bazat pe cloud , impreuna cu stocarea de tip SSD si serverele bazate pe procesoare octa-core Intel Xeon, ofera utilizatorilor cea mai placuta experienta de navigare pe care o pot intalni vreodata pe un forum.