Jump to content
Die HarD | Mamet

Cerere Admin!

Recommended Posts

Die HarD | Mamet    0
Excellent
Die HarD | Mamet

Nick: Die HarD | Mamet
Vârsta: 25
Primele 7 cifre din CNP: 1920131
ID-ul de contact: Facebook  Eugen petre
Steam ID: ON ..ID STEAM_0:0:3519544
Experienţă admin: 7 ani
Admin de(noapte/zi): in cursul saptamini pot fi activ intre orele 19:00. 00:00 si wikeendu non stop
Ore jucate: nu am verificat gamestrike
Ai citit Regulamentul?: Şi ursul ce făcea?

PS. Nu vreau sa ma laud.. sau sa jignesc. dar am vazut ceva adminii care au prea mica experienta.  se dau mape aiurea la vot.. si multe altele. e un srv frm un forum usor de navigat. accept si un test admin daca este nevoie. daca nu voi fi primit.. o sa mai joc pe srv asta. o seara buna    

PS. DAne? nu te mai lega de gramatica mea din nou. Nu esti profesor. Esti Admin. Nu ma face analfabet. ca nu suntemi toti perfecti.  raspunde de ceia ce face parte de srv.. nu de limba romana. Daca tot esti asa dur.. cu cei care fac o gresala sau o cerere admin.. Retragete.. si fate profesor

Danny    8
Excellent
Danny

Fara sa jignesc, eu nu te am vazut jucand pe server. Prea putine (spre deloc) ore.

Explica si mie asta, ca nu pricep..

Admin de(noapte/zi): in cursul saptamini pot fi activ intre orele 19:00. si wikeendu non stop 

PS: Iar te sfatuiesc, invata limba romana

Later edit:

Totusi ca si admin, o sa faci parte dintr o comunitate, o sa reprezinti o comunitate... si sincer n as vrea ca BlackDevil sa aiba imagine de "analfabeti". (No offence)

Din partea mea, ai contra. 

Amigo    2
Excellent
Amigo

Contra . 7 ani de adminat ? ... pfff nu se vede si de ce nu dai toata conversatia la reclamatie ? Dai doar ce iti convine (Am toata conversatia in cstrike  , pacat ca sa inchis topicu fara sa le pun ) . Mai fa si niste ore si mai vedem  .sal si o seara buna 

Virlan    0
Excellent
Virlan

Contra .. Nu te am vazut pe server, ai inceput cu stangul cand ai zis primul P.S cand te ai legat de unii admini ca "nu au experienta". 

Seara faina.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre noi

FAIRSIDE ROMANIA si-a facut aparitia in anul 2016 si reprezinta o Comunitate de Jocuri Online! Datorita faptului ca avem o viziune diferita si nestanjenita asupra lumii Internetului, am decis sa deschidem propria comunitate. Echipa Administrativa este formata din oameni care au jucat in alte comunitati de renume din lume.

Sursa platformei de gazduire

Gazduirea web este asigurata de FAIRTLD SRL. Sistemul puternic bazat pe cloud , impreuna cu stocarea de tip SSD si serverele bazate pe procesoare octa-core Intel Xeon, ofera utilizatorilor cea mai placuta experienta de navigare pe care o pot intalni vreodata pe un forum.