Jump to content

[GO]Reclamatie Admin Enro

Recommended Posts

Nick: sparg capu

Steam ID:STEAM_1:0:568845046

Steam ID Numeric (status in consola):STEAM_1:0:568845046

IP (iptest.ro, adresameaip.ro) : 86.120.242.173
Nume Admin/Jucator reclamat: Enro

Steam ID Numeric Admin/Jucator (status in consola):STEAM_1:0:466311031
Data si ora: 17/10/2020 21:50
Motiv: Mi-a dat mute pentru limbaj.
Dovada: https://imgur.com/a/teinBe9
Alte informatii: Nu inteleg unde este injuratura, unde este cuvantul pe care l-a jignit, nu am idee ce l-a deranjat asa de tare sincer. Astept un raspuns.

• Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• dawiduku

5

• Enro

4

• Iooo More

1

• HKS 27D

1

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ai încălcat regulamentul de la VOCE și CHAT. Mai precis regulile 2 și 3, care erau menționate în regulament dinainte să se întâmple evenimentul vostru. Din punctul meu de vedere, reclamația este

In primul rand , nu trebuie doar sa injuri pentru a primi gag/mute/silence , e destul sa faci spam chat/mic , sau in cazul tau sa iei la caterinca anumiti playeri aiurea  , sa nu mai pun faptul ca ai abuzat de comanda u+@  pentru chat cu unii membri din staff care este strict pentru a cere adminilor sa verifice un  jucator suspect ori pentru cazul in care au mute/gag permament sa ceara '' o a  doua sansa '' . 

Poza pe care ai pus-o la dovezi , uitate mai atent ce ai scris inainte sa iti dau gag . Cum ai zis tu ,''  ti-ai bagat-o in masa lu dani '' dani  fiind un membru staff , multumeste-mi ca ti-am dat doar 60 min si nu 120 min sau chiar ban 120 min .  

Un lucru sa sti de la mine si o stiu toti playeri sau membrii din staff , nu folosesc comenzile aiurea , poate nu sunt atat de indulgent ca ceilalti dar stiu ce am de facut . 

p.s : Am inteles ca ai fost owner/manager la nu stiu ce server , daca tu iti permiteai sa iti bagi joc de playeri sau sa iei la caterinca cum vrei tu , ca tu esti cineva ..... eu nu acept acest lucru  in aceasta comunitate ! 

O seara buna . 

6 minutes ago, Enro said:

In primul rand , nu trebuie doar sa injuri pentru a primi gag/mute/silence , e destul sa faci spam chat/mic , sau in cazul tau sa iei la caterinca anumiti playeri aiurea  , sa nu mai pun faptul ca ai abuzat de comanda u+@  pentru chat cu unii membri din staff care este strict pentru a cere adminilor sa verifice un  jucator suspect ori pentru cazul in care au mute/gag permament sa ceara '' o a  doua sansa '' . 

Poza pe care ai pus-o la dovezi , uitate mai atent ce ai scris inainte sa iti dau gag . Cum ai zis tu ,''  ti-ai bagat-o in masa lu dani '' dani  fiind un membru staff , multumeste-mi ca ti-am dat doar 60 min si nu 120 min sau chiar ban 120 min .  

Un lucru sa sti de la mine si o stiu toti playeri sau membrii din staff , nu folosesc comenzile aiurea , poate nu sunt atat de indulgent ca ceilalti dar stiu ce am de facut . 

p.s : Am inteles ca ai fost owner/manager la nu stiu ce server , daca tu iti permiteai sa iti bagi joc de playeri sau sa iei la caterinca cum vrei tu , ca tu esti cineva ..... eu nu acept acest lucru  in aceasta comunitate ! 

O seara buna . 

Eu inteleg ca e treaba mea cum vorbesc cu un membru din staff adica 'Danny' ok ? Pentru spam chat/mic imi dai pentru acest motiv, nu pentru limbaj pentru ca stii bine ca nu aveam un limbaj licentios, iar de cate ori am avut am primit mute si nu am comentat. In acest moment mi se pare un caz in care am primit gag degeaba. Glumele mele cu Danny sunt glumele mele cu Danny. Este ok sa incerci sa faci impresie buna pe server, dar nu asa. Multumesc de intelegere.

Ce am avut de zis am avut , pentru asa zise ''glume tale cu danny '' aveti teamspeack/discord la dispozitie , nu chatu comunitatii , si aici nu e vorba doar de danny , e vorba prin felul cum te exprimi cu ceilalti jucatori de pe comunitate , iar chestia cu sa fac o impresie buna pe servar nu este nevoie ,  nu stau sa ma laud insa te pot asigura ca atat GO si Bucurestiu ma cunosc foarte bine , atat membri din staff cat si playerii care sunt aproape zilnic pe comunitate si stiu ce fel de om sunt  , iar pe go am intrat in staffu servarului la rugamintile jucatoriilor de pe servar dinou spun de cei care sunt aproape zilnic pe comunitate cat si unii membri din staff . 

Poti sa dai reply la ce am zis de cate ori vrei , nu voi mai raspunde . 

Las managerii sa decida daca am procedat corect sau nu ! 

12 minutes ago, Enro said:

Ce am avut de zis am avut , pentru asa zise ''glume tale cu danny '' aveti teamspeack/discord la dispozitie , nu chatu comunitatii , si aici nu e vorba doar de danny , e vorba prin felul cum te exprimi cu ceilalti jucatori de pe comunitate , iar chestia cu sa fac o impresie buna pe servar nu este nevoie ,  nu stau sa ma laud insa te pot asigura ca atat GO si Bucurestiu ma cunosc foarte bine , atat membri din staff cat si playerii care sunt aproape zilnic pe comunitate si stiu ce fel de om sunt  , iar pe go am intrat in staffu servarului la rugamintile jucatoriilor de pe servar dinou spun de cei care sunt aproape zilnic pe comunitate cat si unii membri din staff . 

Poti sa dai reply la ce am zis de cate ori vrei , nu voi mai raspunde . 

Las managerii sa decida daca am procedat corect sau nu ! 

Pai parca pana acum era vorba de danny dragule, acum ce? Ai zis sa-ti fac reclamatie pentru a-mi da dovada pentru gag. Arata-mi cand m-am exprimat vulgar asupra celorlalti jucatori de pe comunitate. 

Citeste mai bine , ( nu e vorba doar de dani , e vorba prin felul cum te exprimi ) . 

Si nu ma lua cu dragule , ca nu ne cunoastem fizic sa ne permitem apelative . 

O seara buna iti doresc .

16 minutes ago, Iooo More said:

David tu ai cam facut troll.Se intelege cand  se intampla odata de doaua ori,dar tu tot ai continuat in  treaba ta.

Ce treaba are Troll-ul cu gag-ul? Se rezolva altfel troll-ul, gag-ul este dat pentru motivul 'limbaj'

46 minutes ago, Enro said:

Se refera la troll chat , fiecare se exprima in felul sau , acum depinde fiecare ce intelege . 

Parca lasai managerii sa raspunda. Pe chat nu prea vorbeam 😉. Acum hai sa lasam managerii, cum ai spus si tu.

HKS 27D
4 hours ago, dawiduku said:

Nick: sparg capu

Steam ID:STEAM_1:0:568845046

Steam ID Numeric (status in consola):STEAM_1:0:568845046

IP (iptest.ro, adresameaip.ro) : 86.120.242.173
Nume Admin/Jucator reclamat: Enro

Steam ID Numeric Admin/Jucator (status in consola):STEAM_1:0:466311031
Data si ora: 17/10/2020 21:50
Motiv: Mi-a dat mute pentru limbaj.
Dovada: https://imgur.com/a/teinBe9
Alte informatii: Nu inteleg unde este injuratura, unde este cuvantul pe care l-a jignit, nu am idee ce l-a deranjat asa de tare sincer. Astept un raspuns.

Ai încălcat regulamentul de la VOCE și CHAT. Mai precis regulile 2 și 3, care erau menționate în regulament dinainte să se întâmple evenimentul vostru.

Din punctul meu de vedere, reclamația este facută doar din EGO. Nu are o bază solidă. Nu ai fost cea mai ok persoană. Adminul a avut grijă de server și a sancționat corespunzător.

Menționez că noi actualizăm periodic regulamentul, iar în urmă cu 10 ore a fost modificat din nou. De asemenea, în urma cu 5 minute am modificat și am adaugat „atacul la persoană” ca fiind interzis.

Dacă nu ți se pare Ok, schimba-ți comportamentul sau alege alt server. Adminii de pe GO sunt de obicei foarte săritori și își îndeplinesc sarcinile (iar pentru asta le sunt recunoscător).

O seară faină și spor la joc!

• Like 1
  • HKS 27D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...