Jump to content

Cerere unban teNtoX

Recommended Posts

Nick:  teNtoX
IP (iptest.ro, adresameaip.ro) :46.102.6.218

Nume Steam: teNtoX [] fireside.ro
STEAM ID Numeric (status in consola): STEAM_0:1:553045751 Cred ca asta e nush 
Ora si data banului: ora: 17:22  data: 13/01/2021
Admin:  Sincer, nu stiu..
Motiv: Fara motv, sau probabil hack nush
Dovezi: https://imgur.com/a/gaQIj0s DOAR PE IMGURE POT SA PUN 

Alte informatii: Nu am jucat cu hack sau alte coduri interzie, in plus nu am dat preefire si nu am avut vreo faza susupecta. Sper sa nu se mai repete si la alti jucatori.

asta e nick corect si intreg; teNtoX [] fireside.ro

emree-

Ai primit ban deoarece eu si Shredder(cel care ți-a acordat ban) am considerat că faci reclamă. Spuneai că recrutezi sau că ”fireside” recrutează admini pe baza unor cerințe. Nu cred că ai confundat ”fairside” cu ”fireside” și în plus, nu ai fi avut niciun motiv să spui lucrurile alea pe CHAT. Cu recrutarea adminilor se ocupă cei cu grad pe server. Poate o să vină Shredder cu o poză în care spuneai lucrurile alea ca să fiu mai înțeles. 

Shredder

Ai scris in chat complet aleatoriu ceva de genul "Cautam admini minim 14 ani cu cont prime+ 20de ore pe server". Nu am poza cand ai scris asta dar se poate verifica in logs. Cand te-am intrebat daca fireside e comunitate nu mi-ai raspuns. Mi s-a parut foarte suspect sa intri cu numele "fireside", chiar daca ar fi doar o coincidenta ca seaman cu fairside. Banul a fost dat pentru reclama.

A scuze, nu se mai va repeta, am avut un grad pe un sv si aveam asta la bind :)...si faza e ca nu mai stiu cum sa-l scot...in plus nu am mentionat vreun sv...Daca mi-at da unban nu se va mai repeta, va promit!

Nu a fost nimic cu intentie si sunt si noob...scz (ps: am scris geresit numele sv in numele meu ca-s bot)

HKS 27D
4 hours ago, teNtoX said:

A scuze, nu se mai va repeta, am avut un grad pe un sv si aveam asta la bind :)...si faza e ca nu mai stiu cum sa-l scot...in plus nu am mentionat vreun sv...Daca mi-at da unban nu se va mai repeta, va promit!

Caută pe Google cum poți scoate un BIND și te rog să nu se mai repede. E puieril.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...