Jump to content

Recommended Posts

Fane01

Nick: fane

Nick-ul inculpatului: chiar nu stiu numele celui care mi-a dat ban daca despre asta e vorba

Detalii: eu nu am injurat sv , doar ca am stat pe o camera unde am vorbit cu baietii de pe go.fairside unde erau si fondatorii si faceam caternica, dar nu am injurat comunitatea sau pe cineva

Motiv: injurii comunitatea

Canalul pe care s-a petrecut incidentul: cred ca pe Go.Fairside.Ro

Dovada:<14:29:27> You are banned permanently. Reason: "injurii comunitate" asta este singura dovada pentru ca aseara am stat cu ei pe ts iar astazi de dim m-am trezit cu ban

YanG

Am sa verific si o sa primesti un raspuns cat se poate de repede de la adminul de la care ai primit ban.

Alin

Salut. Eu ți-am ban pe ts pentru ca mi-au zis Baeti ca ai înjurat servarul ca e ... ca nu are VIP etc eu nu permit așa ceva sa facă mișto de munca noastră tu ai intrat cu mișto se vedea pe vocea ta eu team executat 

• Like 1
Fane01
6 hours ago, Alin said:

Salut. Eu ți-am ban pe ts pentru ca mi-au zis Baeti ca ai înjurat servarul ca e ... ca nu are VIP etc eu nu permit așa ceva sa facă mișto de munca noastră tu ai intrat cu mișto se vedea pe vocea ta eu team executat 

tin sa mentionez ca nu am injurat sv , doar am intrebat ca nu are double jump si etc si nu am intrat sa fac misto, am intrat doar sa intreb de ce am ban pe serverul de go

Alin

Așa au spus baetii n-au dece sa minta eu nu dau ban aiurea sau altceva o să-ți micșorez durata sa nu fiu așa rău  o sa Vb cu colegii sa. Văd ce spun și ei i-ați voi spune dacă rămâne sau No  pana atunci cerere in așteptare !

-DNX

Daca nu ma insel, tu esti baiatul care a venit acum 3 zile pe TeamSpeak, la go.fairside.ro, si ziceai ca ai luat ban pe server si etc. Ideea ta cred ca era sa faci misto, nu am auzit injuraturi din partea ta, dar atitudinea ta era bazata pe caterinca si misto-uri. 

Am vazut insa ca joci si pe server, si nu am auzit injuraturi sau misto-uri, erai calm si dadeai info corect echipei tale, dar pe teamspeak era altceva, acum sa decida si STAFF-ul.

PRO unban.

Alin

Banul tia fost redus la 10 zile  T/C 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...